BOY UZATAN AYAKKABI NEDİR?

Boy uzatıcı jel , silikon tabanlık: Özel transparan silikon alaşımdan imal edilmiştir. Dışarıdan kesinlikle fark edilmez.

Tercihinize göre silikon tabanlıklarla ;1cm, 2cm, 4cm veya 6cm'ye kadar boyunuzu uzatabilmeniz mümkün olabilmektedir.

Yumuşak jel silikon alaşımdan imal edildiği için kesinlikle herhangi bir rahatsızlık vermez.

Bu harika ürün ile 2 cm ile 6 cm arasında tercihinize bağlı olarak boyunuzu uzatabilirsiniz. Tabanlık şeffaf silikondan oluşmuştur bu yüzden çok rahat ve yumuşaktır. Amortisör görevi görerek ayakta ve diz kapaklarında oluşan basıncı azaltır ve ağrıların giderilmesine yardımcı olur.

Ayak ve ayakkabı kokularına karşıda faydası görülmüştür. Ayakkabının içinde olduğundan kimse tarafından fark edilmez ve doğal görünür.

Unisex bir üründür bayan ve erkekler rahatlıkla kullanabilir. 5+5 toplam 10 parçadan oluşmaktadır. Taban 2 cm diğer yükseltme tamponlarının her biri 1 cm yüksekliğinde ve 6 cm enindedir. Her türlü ve her numaralı ayakkabıya rahatlıkla uyum sağlar.

Hava yastıklı boy uzatıcı tabanlık:Yemek yiyebiliyorsanız, uyuyabiliyorsanız ve yürüyebiliyorsanız, kolay ve doğal yolla, düşündüğünüzden daha çabuk ve kolay boyunuz daha uzun görünebilir. Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlığı kullanmaya başladığınız an boyunuz 3,5 - 5 cm arası daha uzun görünecektir.

Hava yastıklı boy uzatıcı tabanlık boyunuzu istediğiniz uzunlukla ayarlamanızı sağlar. Ayarlanabilir hava yastığı sayesinde yüksekliğini 3.5cm / 5cm arası istediğiniz mesafede ayarlayabilirsiniz

Hava yastıklı boy uzatıcı tabanlık kesinlikle dışarıdan fark edilemez, kullanışlı son derece rahat olup aynı zamanda ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Hava yastıklı boy uzatıcı tabanlık, tüm bay ve bayan ayakkabıları ile uyumludur ve ürünün kullanımı gayet kolaydır.

Hava yastıklı boy uzatıcı tabanlığı bir ayakkabınızdan diğer ayakkabınıza kolayca transfer edebilirsiniz (ürünü ayakkabının tabanına yapıştırmaya gerek yoktur)

Yan Etkileri: Mantar vs. gibi cilt hastalıklarının bulaşmaması için ortak kullanıma uygun değildir.

 

boy uzatan ayakkabı
boy uzatıcı ayakkabı


Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
İade ve İptal | Teslimat ve Garanti | Gizlilik ve Güvenlik | Mesafeli Sözleşmeler